3 przekąski z masłem orzechowym

Jeśli lubicie tak jak ja i moja rodzinka, czasem zjeść coś szybkiego, zdroooowiego i pysznego to dobrze trafiliście.

No i jest pierwszy filmik. Tak jak zapowiadałam, jest pysznie, oczywiście jeśli lubicie masło orzechowe.:) Mam nadzieję, że wam się spodoba i zostawicie komentarz i dacie łapkę w górę na youtubie.:) Więc nie przedłużam i zapraszam na filmik.:)

3 przekąski z masłem orzechowym

 

 

I jak się Wam podobało? Mam nadzieję, że jak na początek jest okej. Jeszcze musimy troszkę pokombinować z oświetleniem i tłem i ustawieniami aparatu iiii i i… noo, będzie dobrze. Haha i oczywiście jeszcze ja, muszę się obeznać z kamerą, bo to wcale nie jest taka prosta sprawa. Jak ogląda się innych to człowiek sobie myśli, ha kurcze prościzna, włączasz i nagrywasz. A tu masz zderzenie z rzeczywistością, to wcale nie jest takie proste. Ale jak wiadomo praktyka czyni mistrza, więc będziemy praktykować.:)

Jak zrobić masło orzechowe?

Jeszcze krótka informacja odnośnie masła orzechowego. Jak wspomniałam w filmie masło zrobiłam sama, a raczej zrobił mój mąż. Jak je zrobić? Sprawa jest prosta. Obrane z łupin fistaszki mielimy na wysokich obrotach tak długo, aż wytrąci się z nich tłuszcz i powstanie masa masłowo-orzechowa. Takie mielenie może potrwać nawet 15 minut, więc musicie uzbroić się w cierpliwość i od czasu do czasu dać odpocząć sprzętowi, żeby się nie przegrzał.
Dlaczego warto zrobić masło orzechowe samemu?
Bo nie zawiera nic poza fistaszkami, a im mniej składników tym lepiej.:) Wiadomo.:)

Mama nadzieję, że filmik Wam się spodobał i wypróbujecie moje propozycje na szybkie przekąski w swoich domach, obiecuję nie pożałujecie.:) Dajcie znać w komentarzu czy smakowało.:) I widzimy się za tydzień.:)

Written By
More from Magda
Jak zrobić słonika na sznurku?
Większość dzieci lubi ciągnąć i ciąga wciąż coś za sobą. Ostatnio również...
Read More
Join the Conversation

1 Comment

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *