O nas

 

Od sierpnia 2016 roku prowadzimy kanał na YouTube a od lutego 2017 również stronę internetową z dedykacją głównie dla rodziców. Staramy się pokazać, że jeśli się tylko chce, niewielkim kosztem, da się zrobić wszystko. Nasz kanał Zaradni Rodzice oraz strona mają być miejscem w sieci, gdzie miło i kreatywnie można spędzić czas, a dodatkowo  czegoś się nauczyć, a na pewno zainspirować. Pokazujemy tematykę szeroko objętego tematu Zrób to Sam z tutorialami przede wszystkim zabawek i umilaczy dnia dla dzieci jak i dla dorosłych. Dodatkowo strona zaradnirodzice.com jest wzbogacona o recenzje książek również dla dzieci i dorosłych.

 

Zdjęcia znajdujące się na stronie jak i filmy są naszego autorstwa.

  


 

 

Magda.

 

Szczęśliwa mam i żona, marzycielka, wciąż bujająca w obłokach. Uwielbia tworzyć i spędzać czas ze swoją rodziną. Jej pasją są: podróże, zdrowie, zdrowe przekąski, psychologia. Lubi dużo wiedzieć, dlatego często zadaje pytanie dlaczego? 

Łukasz.

 

Szczęśliwy mąż swojej żony, tata swojej córki. Lubi coś popsuć aby później móc to naprawić. Nie boi się pobrudzić. Uwielbia majsterkować, słuchać muzyki, tańczyć po całym domu z rodziną i podróżować. To on zajmuje sie całą szatą graficzną strony i filmów.

Emma.

 

Najszczęśliwsza z rodziny, wesoła i zawsze uśmiechnięta córeczka swoich szalonych rodziców. Wierna i szczera aż do bólu testerka ich wytworów.